Parduoda Vasarnamis, Paracuru, Ceará, Brazilija, Avenida Geraldo Ciriaco 851

Parduoda - Cod. 35800

  • Tipologija: Vasarnamis
  • Sritis: 3000 m²
  • Kambariu skaicius: 21
  • Valstybe: 1
  • Pastato stovis: New building

Parduodu vila su baseinu, sodu ir 8 nameliais Brazilijoje. PERFECT

Puiki galimybė Brazilijoje, Paracuru, ramiame miestelyje prie Atlanto vandenyno, garsėjančiame visame pasaulyje tuo, kad yra viena geriausių vietų užsiimti jėgos aitvarų sportu. Čia, kur yra 365 dienos per metus, pavasarį, parduodu savo vilą su baseinu ir 8 namelius, kurie šiuo metu naudojami kaip pusryčiai ir kurie yra panardinti į didžiulį kraštovaizdžio sodą su augalais, gėlėmis ir atogrąžų vaisiais. Žemės plotas siekia 3000 kvadratinių metrų, ji reguliariai registruojama žemės registre, todėl turi „matricola“ arba nepakeičiamą dokumentą pirkti žemę ar namą Brazilijoje (žr. Nuotrauką).

Įėję iš pagrindinio įėjimo, variklinėmis durimis, jūs peržengiate pirmąjį didelį sodą, kuriame gyvena tropiniai augalai, ir patenkate į pagrindinį namą. Namas yra 250 kvadratinių metrų, jis yra pirmame aukšte, yra geografiškai atsidūręs rytuose, kad galėtų visą dieną nuolat pučiant nuo jūros. Tai leidžia labai maloniai vėdinti namą dieną ir naktį. Name yra 3 apartamentai (miegamasis su vonios kambariu), didelė svetainė, virtuvė, skalbykla gale ir didžiulė veranda, jungianti namą prie baseino.
Vestibiulis ir apartamentai gali susisiekti su veranda ir baseinu pro dideles medines duris / langus, kurie atsidaro kaip knyga, sukurdami gražaus atviros erdvės efektą, unikalią ir žadinančią aplinką. Po veranda taip pat yra labai gerai įrengtas kepsninės kampas.

Baseinas yra priešais namo verandą ir gali talpinti 100 000 litrų vandens. Matmenys yra 6 metrai x 12 metrų, o pastovus 1,50 metro gylis. Baseine yra naktinio apšvietimo lemputės, taip pat yra motorizuota vandens filtravimo sistema. Buvo sukurta virtuvė prie baseino su kepsnine, kuri šiuo metu yra skirta svečiams, gyvenantiems nameliuose. Ši maža konstrukcija visiškai nepriklauso nuo namo, joje taip pat yra socialinis vonios kambarys.

Namelių yra 8 ir šiuo metu šie būstai yra nuomojami turistams iš visos Europos, kurie atvyksta į Paracurą užsiimti jėgos aitvarais. Kiekvienos vasarnamio dydis yra apie 30 kvadratinių metrų, o iš viso yra apie 240 kvadratinių metrų, kiekviename yra atskiras įėjimas, atskira veranda, vonios kambarys, miegamasis su dvigule lova. Kai kuriuose yra oro kondicionieriai, kituose - ventiliatoriai su lubomis, apdaila yra paprasta, tačiau kokybiška, o jų pagrindinis bruožas yra patogumas. Galite rasti patvirtinimą to, kas buvo pasakyta internetinėse apžvalgose, kurias mūsų klientai paliko mūsų nakvynės namams.

Nuosavybėje yra 2 gilūs gręžiniai, kurių pakanka vandens poreikiui ištisus metus, 3 atskiros elektros linijos (viena namui, kita - vasarnamiams), kad būtų išvengta tinklo perkrovos ir dėl to nutrūktų, 3 hidraulinės linijos (viena skirta namas, vienas skirtas baseinui, kiti - vasarnamiams). Galutinėje žemės dalyje mes taip pat turime antrą įėjimą. Krašto sienos yra apie 2,50 metro aukščio, joje yra naujausios kartos vaizdo stebėjimo sistema su 10 infraraudonųjų spindulių HD vaizdo kameromis.

Namas yra vienoje iš svarbiausių Paracuru gatvių (todėl tamsiuoju paros metu nėra šalutinių kelių ar gatvių), kaimynystė yra labai rami ir visada gerai vėdinama, centras ir paplūdimiai yra vos per 5 minutes automobiliu ir tai yra puiku vertę, nes viduryje nakties miegoti nėra taip paprasta dėl nesibaigiantių vakarėlių ar garsių įvykių, net ir tokiu atveju klientų atsiliepimai kalba patys už save.

Mano vardas Carlo, aš esu savininkas, pardavinėju be agentūrų ar tarpininkų ir dėl bet kokių klausimų galite susisiekti su manimi be įsipareigojimų.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


Skelbimas įdėtas privačių
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB